..."/>

انتخابات نماینده تاکسیرانان کاشانی برگزار میشود

روابط عمومی سازمان تاکسیرانی کاشان از انتخابات نماینده تاکسیرانان برای عضویت در هیئت انضباطی سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کاشان، محسن عرفان سرپرست سازمان تاکسیرانی درباره ضرورت شکل گیری و برگزاری این انتخابات گفت: در راستای اجرای ماده ۱۵ آیین نامه اجرایی مصوب هیات محترم وزیران و همچنین با توجه به تبصره ذیل ماده سوم از فصل دوم آیین نامه جدید انضباطی رانندگان تاکسی مصوب شورای اسلامی شهر کاشان که در فروردین ۹۶ مصوب شده است این انتخابات برگزار می شود.

عرفان مهمترین هدف از برگزاری این انتخابات را مشارکت تاکسیرانان در روند ارتباط مستمر با سازمان دانست و گفت:  این کمیته نیز مرکب از نماینده تاکسی داران داری پروانه تاکسیرانی، نماینده شهرداری کاشان و نماینده شورای اسلامی شهر کاشان است و رای نهایی را این گروه اعلام می کند.

سرپرست سازمان تاکسیرانی کاشان افزود : این انتخابات در هفته دوم اردیبهشت ۹۶ رگزار می شود،

وی با بیان اینکه فردی که قرار است نماینده تاکسیرانان شود باید از آخرین شرایط و فضای پیرامونی این شغل مطلع باشد، افزود: حداکثر سن ۶۵ سال، نداشتن سابقه محکومیت، داشتن پروانه معتبر تاکسیرانی، دارا بودن حسن شهرت، مدرک تحصیلی دیپلم، نداشتن سوابق تخلفاتی نوع یک، و دارا بودن حداقل ۵ سال سابقه فعالیت در تاکسیرانی از شرایط خاص و عمومی کاندید شدن برای انتخابات نماینده تاکسیرانان است.

به گفته ی عرفان این انتخابات کاملا با استانداردهای مشخص و آشنا برگزار می شود و صندوق ها و تعرفه های خاص برای رای دهندگان در نظر گرفته شده است.

مطالب مرتبط

*

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Top