آگهی پذیرش نماینده برای حمل و نقل درون شهری دانش آموزان مدارس کاشان

۱) شرایط کلی:

سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کاشان در نظر دارد در راستای اجرای مصوبات کارگروه حمل و نقل دانش آموزان مدارس کاشان (کارگروه موضوع ماده ۱۸ آیین نامه اجرایی حمل و نقل دانش آموزان سرویس مدارس به شماره ۸۹۳۷۰/ت ۳۲۶۸۰ مورخه ۸۷/۶/۳ مصوب هیات وزیران) و با عنایت به مفاد مواد ۳ و ۱۳ آیین‌نامه اجرایی قانون تمرکز تاکسیرانی زیر نظر شهرداری، ماده ۹ قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت و ماده ۳۲ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، به تعداد معدودی از اشخاص حقوقی واجد شرایط، نمایندگی حمل و نقل درون‌شهری دانش آموزان مدارس را واگذار نماید.
داوطلبین تا تاریخ ۹۷/۳/۲۴ فرصت دارند که تقاضای خود را به سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کاشان به آدرس کاشان – میدان بسیج – ساختمان سابق هلال احمر تحویل و رسید دریافت نمایند. سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کاشان در رد یا قبول درخواست‌ها مختار است.

الف) انواع اشخاص حقوقی که می‌توانند از سازمان تاکسیرانی درخواست اعطای نمایندگی حمل و نقل درون شهری دانش آموزان مدارس نمایند: اشخاص حقیقی یا حقوقی (موسسات و شرکت‌ها) که با احراز شرایط کلی ذیل، اقدام به تأسیس شرکت موردنظر سازمان تاکسیرانی بنمایند.

ب) شرایط عمومی شرکت یا موسسه‌ای که نمایندگی به او قابل اعطا است:
ب/۱) موضوع شرکت یا موسسه، «حمل و نقل درون‌شهری دانش آموزان مدارس به نمایندگی از طرف سازمان تاکسیرانی شهرداری کاشان» باشد.
ب/۲) سرمایه اولیه شرکت حداقل مبلغ ۵۰ میلیون ریال، که می‌بایستی تمامی آن نقداً بنام شرکت به حساب بانکی تودیع گردد.
ب/۳) شرکت یا موسسه باید حداقل ۲۰ دستگاه وسیله نقلیه ملکی یا قراردادی از انواع پذیرفته شده مطابق ضوابط (سواری، استیشن، ون) با مشخصات زیر را:
ب/۱/۳: ظرفیت هر وسیله نقلیه حداقل ۴ نفر باشد.
داشته باشد.
ب/۴) شرکت دارای دفتر مناسبی به مساحت حداقل ۳۰ مترمربع که مجهز به محلی برای نشستن ارباب رجوع باشد.
ب/۵) شرکت دارای پارکینگ یا توقفگاه مناسب برای وسایل نقلیه تحت تملک و یا تحت قرارداد خود باشد.
ب/۶) معرفی حداقل یک شماره تلفن تحت مالکیت شرکت.
ب/۷) تجهیز دفتر حداقل به یک دستگاه رایانه، چاپگر، پویشگر و اینترنت پر سرعت.
ب/۸) قبول نمایندگی به مدت یک سال (سال تحصیلی).

نحوه ارایه تقاضا:
اشخاص داوطلب حداکثر تا تاریخ ۹۷/۳/۲۴ مهلت دارند، که فرم تقاضای ذیل را تکمیل و به سازمان تاکسیرانی تحویل و رسید دریافت نمایند.

 

دریافت فرم تقاضا (فرم شماره ۱۶)

 

۲) سایر مراحل:

  1. متقاضی پس از مطالعه شرایط فوق، فرم شماره ۱۶ را دریافت و پس از تکمیل، آنرا به همراه سایر مدارک مورد نیاز به سازمان تاکسیرانی کاشان ارائه میدهد.
  2. سازمان تاکسیرانی بعد از بررسی مدارک واصله، برای متقاضیان واجد شرایط پس از دریافت مبلغ ۴۰۰ هزار تومان، فرم موافقتنامه اصولی (اجازه نامه تاسیس شرکت) صادر می‌نماید. (درصورتیکه پس از مهلت تعیین شده، متقاضی موفق به تکمیل و ارایه مدارک نشود، ۱۰۰٪ مبلغ مذکور به نفع سازمان تاکسیرانی کاشان ضبط و متقاضی حق ادعای هیچ‌گونه خسارتی را در هیچ مرجعی ندارد. و در صورت ارائه مدارک بصورت کامل، ۱/۴ مبلغ فوق بمنظور تامین هزینه اسناد نزد سازمان تاکسیرانی مانده و ۳/۴ باقیمانده به متقاضی عودت خواهد شد).
  3. متقاضی پس از دریافت موافقتنامه اصولی باید در مهلت تعیین شده نسبت به ثبت شرکت اقدام و تجهیزات موردنظر را فراهم کند.
  4. متقاضی پس از ثبت شرکت و فراهم آوردن تجهیزات موردنظر، به سازمان تاکسیرانی مراجعه و درخواست بازدید مینماید.
  5. پس از بازدید سازمان تاکسیرانی از محل و تجهیزات شرکت، در صورتیکه موارد مورد تائید سازمان باشد، در قالب انعقاد قرارداد موضوع ماده ۱۰ قانون مدنی و پس از پرداخت مبالغ مصوب شورای اسلامی شهر کاشان توسط متقاضی، مجوز حمل و نقل دانش آموزان مدارس برای یک سال تحصیلی به متقاضی اعطا میشود.

** در صورت عدم توانایی مدیرعامل شرکت یا هیأت موسسین برای ارائه هر یک از مدارک مذکور و شرایط اعلام شده، تمامی اقدامات انجام شده توسط متقاضی فاقد اعتبار خواهد بود.

*

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Top